Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Murovacie systémy

  

PORFIX je anorganický minerálny materiál, ktorý neobsahuje žiadne horľavé zložky. Prináša jednoduché ale zároveň efektívne a cenovo výhodné riešenia. Stavebný systém PORFIX sa vyznačuje vysokou presnosťou, ľahkou opracovateľnosťou, má vynikajúce zvukovo-izolačné a tepelno-izolačné vlastnosti. Je to komplexný stavebný systém, ktorý zahŕňa tvárnice, priečovky a iné.

  

Pórobetónové tvárnice YTONG sa vyrábajú výhradne z prírodných surovín ako je piesok, vápno, cement a voda. YTONG je klasikou medzi stavebnými materiálmi. Ponúka vysoký štandard tepelnej izolácie, mimoriadnu stabilitu a odolnosť, ľahkú manipuláciu a spracovanie, je nehorľavý a zaisťuje príjemnú vnútornú klímu.

 

Biely pórobetón Termalica je materiál zhotovený z mletého kremenného piesku, vápna a vody, dozrievajúci s atmosfére stlačenej vodnej pary v autokláve. Tvárnice Termalica majú stále rozmery a tým umožňujú rýchlu výstavbu stien, nosných a deliacich priečok ako aj komfortné murovanie. Termalica je murovací materiál zo širokým využitím pri výstavbe domov ale aj pri rôznych rekonštrukciách.

 

Tehly Britterm sa vyrábajú z prírodných surovín, tehliarskych hlín, za pomoci vody a ohňa získavajú svoj tvar a požadované technické parametre. Tehlový systém Britterm zahŕňa v sebe materiál pre zvyslé a vodorovné konštrukcie na stavbe, ktoré sú potrebné pre hrubú stavbu rodinných domov, nebytových priestorov a hospodárskych budov.

 


 

Akcie

akcia na polystyrén ...

               Dovoľujeme si Vám oznámiť, že prevádzka                  bude počas vianočných sviatkov                   od 20.12.2018 - do 06.01.2019                                  zatvorená.                                  Ďakujeme                    Krásne sviatky želá kolektív Demax                       

dnes je: 17.12.2018

meniny má: Kornélia

podrobný kalendár

webygroup

267568

17.12.2018
ÚvodÚvodná stránka