Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Murovacie systémy

  

porfix.jpg

PORFIX je anorganický minerálny materiál, ktorý neobsahuje žiadne horľavé zložky. Prináša jednoduché ale zároveň efektívne a cenovo výhodné riešenia. Stavebný systém PORFIX sa vyznačuje vysokou presnosťou, ľahkou opracovateľnosťou, má vynikajúce zvukovo-izolačné a tepelno-izolačné vlastnosti. Je to komplexný stavebný systém, ktorý zahŕňa tvárnice, priečovky a iné.

  

YTONG.png

Pórobetónové tvárnice YTONG sa vyrábajú výhradne z prírodných surovín ako je piesok, vápno, cement a voda. YTONG je klasikou medzi stavebnými materiálmi. Ponúka vysoký štandard tepelnej izolácie, mimoriadnu stabilitu a odolnosť, ľahkú manipuláciu a spracovanie, je nehorľavý a zaisťuje príjemnú vnútornú klímu.

 

 

ipelsketehelne-1.jpg

Tehly Britterm sa vyrábajú z prírodných surovín, tehliarskych hlín, za pomoci vody a ohňa získavajú svoj tvar a požadované technické parametre. Tehlový systém Britterm zahŕňa v sebe materiál pre zvyslé a vodorovné konštrukcie na stavbe, ktoré sú potrebné pre hrubú stavbu rodinných domov, nebytových priestorov a hospodárskych budov.

 


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup

305597

15.10.2019
ÚvodÚvodná stránka